Kilpi Hosio-m khaki

Garantovaný nákup z Sanasport

Na sklade • Viac variantov4,9 €98 % • 1 005 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov% Zľavový kódDoplnkové služby2,79 €91 % • 3 780 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovDarček4 €93 % • 817 recenziíĎalšie informácie

turistické
377 g

• , zakúpené v Sanasport

• Zips na odopinanie nahovice mohol byť dlhší

Z nohavíc viem urobiť kraťase bez toho, aby som sa vyzúval, čo je veľká výhoda. Materiál je dosť pružný. Mám ich vo veľkosti 3xl, sú mi o cca číslo väčšie, ale opasok to vyrieši. Čo mi dosť vadí, že aj napriek väčšej veľkosti a pružnému materiálu, obvod nohavice v mieste zipsu je dosť malý. Pri náročnejšej túre sa ozve koleno a neviem si nohavicu poriadne vyhrnúť, aby som si bez problémov navliekol celú bandáž na koleno ako má byť. Pri "mojej" veľkosti by to bolo zrejme ešte menšie. Tento údaj som nenašiel. Ale inak spokojnosť.

Značka
khaki
Druh športu
turistické
377 g

Pánske outdoorové nohavice Kilpi HOSIO-M sú vyrobené zo strečového, priedušného a rýchloschnúceho materiálu SIBERIUM SRC SB. Ich najväčším prínosom je možnosť odopnutia nohavíc nad kolenami, takže z nohavíc urobíte 3/4 nohavice, čo je veľmi praktické na cesty. Nohavice ďalej ponúkajú dve hlavné vrecká na zips, a jedno vrecko na zadnej časti. Aby bola zvýšená odolnosť, je oblasť kolien a zadku zosilnená ripstopom. Nohavice Kilpi HOSIO-M využijete na všetky outdoorové aktivity, ako je napríklad ľahká turistika. strečový, priedušný, rýchloschnúci materiál SIBERIUM SRC SB model 2v1 zosilnené oblasti proti oderu 2 hlavné vrecká, 1 vrecko na zadnej časti nohavice ukončené gumičkou logo Kilpi

Na sklade • 1 variant% Zľavový kódDoplnkové služby2,79 €91 % • 3 780 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov4,9 €98 % • 1 005 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • Viac variantov3 €94 % • 1 626 recenziíĎalšie informácie